Pro citlivou pokožku

Je tvoje pokožka podrážděná, svědí a cítíš reakci na téměř každý produkt?

O citlivé pokožce

Chtěla by ses nejradši svléknout z kůže? Svědění, stroupky a zarudlá pokožka trápí spoustu z nás.

Bohužel se často řeší úplně nesprávně - například produkty na lupy z drogerie, které ještě více narušují ochranný hydrolipidový film pokožky a její křehký mikrobiom. Nebo kortikoidy z lékárny, které třeba krátkodobě zamaskují projevy, ale nevyřeší příčinu.

Co dělat, aby to pokožka opravdu ocenila? 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Přírodní kosmetika

Kosmetika je džungle, ve které se vyzná málokdo. Většina šamponů se tváří jako hair friendly a eco, ale složení je plné látek, které kradou tvým vlasům život. Navíc stejně důležité jako CO používáš je to JAK to používáš. Vítejte na komentované prohlídce!

Práce se stresem

Nemusíš odejít ze školy nebo práce a jet meditovat do ašrámu, aby ti nevypadaly vlasy při zkouškovém nebo při uzávěrce. Psychosomatika ovlivňuje veškeré pochody v těle, ale ty se můžeš naučit ovládat své emoce a to dřív, než stresem vypelicháš.

Kvalitní výživa

Péče o vlasy začíná vevnitř.  Strava ovlivňuje tvé fyzické zdraví, náladu i kvalitu vlasů. Pestrý jídelníček plný živin dodá tělu vitamíny, minerály a podpoří tvorbu serotoninu - hormonu štěstí! Takže jsme zpátky u toho, že se budeš cítit prostě božsky.

Šampony pro citlivou pokožku

Vlasy je potřeba umýt, ale lze to udělat i bez nepříjemného svědění a často bolestivých reakcí. Je důležité vybrat produkt, který čistí jemně, účinně a za pomocí přírodních složek.

Kondiciónéry & masky

Kondicionér a maska nepatří na pokožku hlavy a tím pádem nesouvisí s citlivostí kůže. Vyberte si tuto péči podle vašeho typu vlasů v ostatních kategoriích 🙂

Další péče

Při potížích s citlivostí pokožky je potřeba dvou kroků: zaprvé pokožku uklidnit jemnou kosmetickou péči, navrátit rovnováhu kožnímu mikrobiomu a pokožku hydratovat a vyživit.

Výživové doplňky

Zadruhé je potřeba podpořit zdraví organismu. Pomoci mu můžeme doplňky stravy na podporu detoxikačních orgánů (játra, ledviny), probiotiky a prebiotiky a v neposlední řadě omega3 mastnými kyselinami.

Chceš více informací?

Zapoj se do 14denní výzvy!

Správná kosmetika je určitě velice důležitá. 

Nicméně ani ten nejlepší produkt tvé vlasy nespasí, pokud ho budeš používat špatně.

Proto jsem vytvořila tuto 14denní výzvu, ve které se naučíš jak o své vlasy správně pečovat, vyvrátím nejčastější mýty ve vlasové péči, předám ti techniky, jak pracovat se stresem, abys v dnešní době nezplešatěla a dozvíš se, jak podpořit růst vlasů zevnitř.

Tak abys konečně měla krásné, zdravé vlasy a sebevědomí, jaké si přeješ.

Podnadpis

Kurzy komplexní péče

Správná kosmetika je určitě velice důležitá. Je nezbytné, aby produkty ve tvé koupelně byly bezpečné, nedráždivé a účinné. Neméně důležité je i to, abys zvolila správné produkty pro svou pokožku a vlasy, k tomu je tato sekce. 

Nicméně ani ten nejlepší produkt tvé vlasy nespasí, pokud ho budeš používat špatně, pokud nebudeš mít vyváženou stravu a pokud se budeš stresovat. Proto jsem vytvořila vzdělávací programy, ve kterých se naučíš jak o své vlasy pečovat, jak pracovat se stresem a uvolňovat svou mysl i tělo, jak podpořit růst vlasů zevnitř a jak si vybudovat sebevědomí a stát se tak tou krásnou okouzlující ženou, kterou každá chceme být a věříme, že krásná hříva nám to zajistí. 

14denní Divoká výzva

Nauč se základy správné péče o vlasy a pokožku a udělej revoluci ve zdraví a kráse tvé hřívy!
Pronikni do vědy skryté v lahvičkách a vyznej se v kosmetice.
Tento kurz jde do hloubky práce na své psychice ve spojení s péčí o krásu našich vlasů - koruny krásy.