Péče o kudrnaté vlasy

Potřebuješ svoje nádherné lokny trochu více opečovat, abys jim dodala lesk, hydrataci a definici? 

Jak pracovat s kudrnatými vlasy?

U kudrnatých vlasů, které většinou už vyrůstají suché, je zásadní hydratace a výživa. Pokud ses rozhodla svoji korunu přestat žehlit a místo toho povzbudit vlasy k vlnění, bude ti přírodní kosmetika velmi nápomocná. Všechny produkty, které ti doporučíme jsou také CGM (Curly Girl Method) friendly 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Přírodní kosmetika

Kosmetika je džungle, ve které se vyzná málokdo. Většina šamponů se tváří jako hair friendly a eco, ale složení je plné látek, které kradou tvým vlasům život. Navíc stejně důležité jako CO používáš je to JAK to používáš. Vítejte na komentované prohlídce!

Práce se stresem

Nemusíš odejít ze školy nebo práce a jet meditovat do ašrámu, aby ti nevypadaly vlasy při zkouškovém nebo při uzávěrce. Psychosomatika ovlivňuje veškeré pochody v těle, ale ty se můžeš naučit ovládat své emoce a to dřív, než stresem vypelicháš.

Kvalitní výživa

Péče o vlasy začíná vevnitř.  Strava ovlivňuje tvé fyzické zdraví, náladu i kvalitu vlasů. Pestrý jídelníček plný živin dodá tělu vitamíny, minerály a podpoří tvorbu serotoninu - hormonu štěstí! Takže jsme zpátky u toho, že se budeš cítit prostě božsky.

Šampony pro kudrnaté vlasy

I když potřebujeme kudrnaté vlasy především hydratovat a vyživovat, jejich mytí je stejně důležité. V péči o kudrnaté vlasy vybíráme šampon, který obsahuje jemná pěnidla, ale dokáze přesto vyčistit nánosy produktů a mastnotu z pokožky. Jednou za čas potom vlasy a pokožku detoxikujeme, jak to udělat se dozvíš v JARNÍM DETOXU.

Kondiciónéry

Kondicionér uzavírá vlas. To v praxi znamená, že jej činí hladším, lesklejším a poddajnějším. Tvoje kudrny budou nejvíce čerpat z koncicionéru bohatého na hydratační složky a přírodní oleje.

Masky

Jednou za čas je vlasy potřeba důkladně regenerovat. Tyto masky se postarají o to, aby tvoje vlasy měly vše, co potřebují a zároveň byly chráněny před vysušením a poškozením.

Další péče

U kudrnatých vlasů nejlépe funguje vrstvení produktů. Po umytí, ale i ve dny, kdy vlasy nemyješ je potřeba je chránit, hydratovat a rozmazlovat. 

Styling

Určitě jsi aspoň jednou zkoušela konvenční tužidlo nebo gel, aby tvoje lokny držely tvar a byly definovanější. Sama jsi ale určitě zjistila, že tyto produkty často nechávají "ulepený" build up a dlouhodobě tvým vlasům nesvědčí. Toto jsou produkty, díky kterým získáš kvalitní styling bez zbytečného zatížení. 

Chceš více informací?

Zapoj se do 14denní výzvy!

Správná kosmetika je určitě velice důležitá. 

Nicméně ani ten nejlepší produkt tvé vlasy nespasí, pokud ho budeš používat špatně.

Proto jsem vytvořila tuto 14denní výzvu, ve které se naučíš jak o své vlasy správně pečovat, vyvrátím nejčastější mýty ve vlasové péči, předám ti techniky, jak pracovat se stresem, abys v dnešní době nezplešatěla a dozvíš se, jak podpořit růst vlasů zevnitř.

Tak abys konečně měla krásné, zdravé vlasy a sebevědomí, jaké si přeješ.

Chceš vědět víc?

Kurzy komplexní péče

Správná kosmetika je určitě velice důležitá. Je nezbytné, aby produkty ve tvé koupelně byly bezpečné, nedráždivé a účinné. Neméně důležité je i to, abys zvolila správné produkty pro svou pokožku a vlasy, k tomu je tato sekce. 

Nicméně ani ten nejlepší produkt tvé vlasy nespasí, pokud ho budeš používat špatně, pokud nebudeš mít vyváženou stravu a pokud se budeš stresovat. Proto jsem vytvořila vzdělávací programy, ve kterých se naučíš jak o své vlasy pečovat, jak pracovat se stresem a uvolňovat svou mysl i tělo, jak podpořit růst vlasů zevnitř a jak si vybudovat sebevědomí a stát se tak tou krásnou okouzlující ženou, kterou každá chceme být a věříme, že krásná hříva nám to zajistí. 

14denní Divoká výzva

Nauč se základy správné péče o vlasy a pokožku a udělej revoluci ve zdraví a kráse tvé hřívy!
Pronikni do vědy skryté v lahvičkách a vyznej se v kosmetice.
Tento kurz jde do hloubky práce na své psychice ve spojení s péčí o krásu našich vlasů - koruny krásy.