Proti lupům

Sotva si umyješ vlasy a už cítíš, že je pokožka hlavy vysušená a podrážděná?

Lupy

Lupy jsou nepřijemným estetickým problémem. V krátkém videu se podíváme na to, jak řešit problémy s lupy pomocí prevence a užívání správných praktik pro zachování dobrého prostředí na pokožce hlavy.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tři pilíře krásných vlasů (rozebíráme v kurzech)

Přírodní kosmetika

Kosmetika je džungle, ve které se vyzná málokdo. Většina šamponů se tváří jako hair friendly a eco, ale složení je plné látek, které kradou tvým vlasům život. Navíc stejně důležité jako CO používáš je to JAK to používáš. Vítejte na komentované prohlídce!

Práce se stresem

Nemusíš odejít ze školy nebo práce a jet meditovat do ašrámu, aby ti nevypadaly vlasy při zkouškovém nebo při uzávěrce. Psychosomatika ovlivňuje veškeré pochody v těle, ale ty se můžeš naučit ovládat své emoce a to dřív, než stresem vypelicháš.

Kvalitní výživa

Péče o vlasy začíná vevnitř.  Strava ovlivňuje tvé fyzické zdraví, náladu i kvalitu vlasů. Pestrý jídelníček plný živin dodá tělu vitamíny, minerály a podpoří tvorbu serotoninu - hormonu štěstí! Takže jsme zpátky u toho, že se budeš cítit prostě božsky.

Šampony proti lupům

Vždy je potřeba začít od šamponu. V případě lupů potřebujeme pokožku důkladně očistit a smýt tak nánosy odumřelé kůže, ale zároveň ji nepodráždit a zbytečně nevysušit. Tyto produkty jsme vybrali právě za tímto účelem a věříme, že s nimi budeš spokojená.

Kondiciónéry & masky

Kondicionéry ani masky v naprosté většině případů (pokud není na návodu uvedeno jinak) nepatří na pokožku hlavy a tím pádem nesouvisí s lupy. Vyber si tuto péči podle tvého typu vlasů v ostatních kategoriích 🙂

Další péče

Mikrobiální rovnováha vlasové pokožky je klíčová pro vlasy bez lupů. Toto jsou přírodní produkty, které ti pomohou při desinfekci a detoxikaci. Navíc jemně hydratují.

Výživové doplňky

Lupy a problémy s vlasovou pokožkou jsou často reakcí imunitního systému. Podpoř svoje tělo přírodními doplňky stravy a tvoje vlasy Ti za to poděkují. 

Detoxikace vlasů a pokožky pomáhá při problémech s lupy!

Chceš více informací?

Zapoj se do 14denní výzvy!

Správná kosmetika je určitě velice důležitá. 

Nicméně ani ten nejlepší produkt tvé vlasy nespasí, pokud ho budeš používat špatně.

Proto jsem vytvořila tuto 14denní výzvu, ve které se naučíš jak o své vlasy správně pečovat, vyvrátím nejčastější mýty ve vlasové péči, předám ti techniky, jak pracovat se stresem, abys v dnešní době nezplešatěla a dozvíš se, jak podpořit růst vlasů zevnitř.

Tak abys konečně měla krásné, zdravé vlasy a sebevědomí, jaké si přeješ.

Chceš vědět víc?

Kurzy komplexní péče

Správná kosmetika je určitě velice důležitá. Je nezbytné, aby produkty ve tvé koupelně byly bezpečné, nedráždivé a účinné. Neméně důležité je i to, abys zvolila správné produkty pro svou pokožku a vlasy, k tomu je tato sekce. 

Nicméně ani ten nejlepší produkt tvé vlasy nespasí, pokud ho budeš používat špatně, pokud nebudeš mít vyváženou stravu a pokud se budeš stresovat. Proto jsem vytvořila vzdělávací programy, ve kterých se naučíš jak o své vlasy pečovat, jak pracovat se stresem a uvolňovat svou mysl i tělo, jak podpořit růst vlasů zevnitř a jak si vybudovat sebevědomí a stát se tak tou krásnou okouzlující ženou, kterou každá chceme být a věříme, že krásná hříva nám to zajistí. 

14denní Divoká výzva

Nauč se základy správné péče o vlasy a pokožku a udělej revoluci ve zdraví a kráse tvé hřívy!
Pronikni do vědy skryté v lahvičkách a vyznej se v kosmetice.
Tento kurz jde do hloubky práce na své psychice ve spojení s péčí o krásu našich vlasů - koruny krásy.