Pro suché vlasy

Jsou tvé vlasy tak trochu bez života a dokonce se i lámou? Cítíš, že jim chybí jiskra?

Proč mám suché vlasy?

Jak pomoci suchým délkám a jak zjistit, co konkrétně Tvoje vlasy potřebují? Ve videu tohle téma srozumitelně zpracovávám. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tři pilíře krásných vlasů (rozebíráme v kurzech)

Přírodní kosmetika

Kosmetika je džungle, ve které se vyzná málokdo. Většina šamponů se tváří jako hair friendly a eco, ale složení je plné látek, které kradou tvým vlasům život. Navíc stejně důležité jako CO používáš je to JAK to používáš. Vítejte na komentované prohlídce!

Práce se stresem

Nemusíš odejít ze školy nebo práce a jet meditovat do ašrámu, aby ti nevypadaly vlasy při zkouškovém nebo při uzávěrce. Psychosomatika ovlivňuje veškeré pochody v těle, ale ty se můžeš naučit ovládat své emoce a to dřív, než stresem vypelicháš.

Kvalitní výživa

Péče o vlasy začíná vevnitř.  Strava ovlivňuje tvé fyzické zdraví, náladu i kvalitu vlasů. Pestrý jídelníček plný živin dodá tělu vitamíny, minerály a podpoří tvorbu serotoninu - hormonu štěstí! Takže jsme zpátky u toho, že se budeš cítit prostě božsky.

Šampony pro suché vlasy

Pokud máš dlouhodobě suché vlasy, je třeba začít od šamponu. Vlasy můžou být totiž přesušené i proto, že jim odebíráme přirozenou mastnotu zbytečně dráždívými, pěnivými produkty. Tyto šampony ti pomůžou obnovit rovnováhu hydratace. 

Kondiciónéry

Jak moc je důležité vlas uzavřít a uhladit koncicionérem už možná víš. Tento krok by se neměl podceňovat, u suchých vlasů už vůbec ne.

Masky

Maska má za úkol jednak dodat vlasům intenzivní výživu a hydrataci, a také vytvořit ochranu před vnějšími vlivy, které mají za důsledek vysušení nebo poškození vlasů. Vyzkoušej některou z těchto masek a dej nám ve skupině vědět, jak jsi byla spokojená. 

Ochrana

Ochrana je při řešení nebo předcházení problémů se suchými vlasy klíčem k úspěchu. Slunce, mráz, smog, tepelná úprava, to jsou všechno faktory, které ovlivňují zdraví našich vlasů a je třeba se před nimi dostatečně chránit. 

Výživové doplňky

PROČ JE TO DŮLEŽITÉ

Název služby

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Název služby

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Název služby

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Chceš více informací?

Zapoj se do 14denní výzvy!

Správná kosmetika je určitě velice důležitá. 

Nicméně ani ten nejlepší produkt tvé vlasy nespasí, pokud ho budeš používat špatně.

Proto jsem vytvořila tuto 14denní výzvu, ve které se naučíš jak o své vlasy správně pečovat, vyvrátím nejčastější mýty ve vlasové péči, předám ti techniky, jak pracovat se stresem, abys v dnešní době nezplešatěla a dozvíš se, jak podpořit růst vlasů zevnitř.

Tak abys konečně měla krásné, zdravé vlasy a sebevědomí, jaké si přeješ.

Chceš vědět víc?

Kurzy komplexní péče

Správná kosmetika je určitě velice důležitá. Je nezbytné, aby produkty ve tvé koupelně byly bezpečné, nedráždivé a účinné. Neméně důležité je i to, abys zvolila správné produkty pro svou pokožku a vlasy, k tomu je tato sekce. 

Nicméně ani ten nejlepší produkt tvé vlasy nespasí, pokud ho budeš používat špatně, pokud nebudeš mít vyváženou stravu a pokud se budeš stresovat. Proto jsem vytvořila vzdělávací programy, ve kterých se naučíš jak o své vlasy pečovat, jak pracovat se stresem a uvolňovat svou mysl i tělo, jak podpořit růst vlasů zevnitř a jak si vybudovat sebevědomí a stát se tak tou krásnou okouzlující ženou, kterou každá chceme být a věříme, že krásná hříva nám to zajistí. 

14denní Divoká výzva

Nauč se základy správné péče o vlasy a pokožku a udělej revoluci ve zdraví a kráse tvé hřívy!
Pronikni do vědy skryté v lahvičkách a vyznej se v kosmetice.
Tento kurz jde do hloubky práce na své psychice ve spojení s péčí o krásu našich vlasů - koruny krásy.