Recenze – Laky na nehty od Handmade Beauty

Ahoj kočky!

Dneska pro Vás mám recenzi na produkt, který nesouvisí s vlasovou péčí. Ráda bych představila laky na nehty od značky Hand Made Beauty, které jsem si pořídila na zkoušku na e-shopu econea.cz.

Nejprve jsem si připravila krátké video 🙂

Co jsem zatím vyzkoušela?

V tuhle chvíli mám doma dva produkty, je to červený lak v odstínu Applekrycí lak urychlující schnutí. Červený lak jste na mě určitě viděli v mnoha videích, protože ho nosím téměř nepřetržitě. Sám o sobě schne velmi dobře, ale protože jsem věčně netrpělivá a pořád v běhu, je pro mě naprostá nutnost dát nejprve dvě vrstvy červeného laku, a pak použít ještě krycí lak, který celý proces opravdu hodně urychlí. Ochranná vrstva navíc pomáhá tomu, aby se barva z nehtů neotírala třeba na nábytek, to se totiž u těchto tmavších, barevnějších odstínů děje dost často.

Je důležité zmínit, že stejně jako u všech výraznějších laků nechává i tento červený po delším používání jemné fleky na nehtech, doporučuju proto použít taky podkladový lak. Mě samotné to nevadí a nechci tím ztrácet čas, ale jestli třeba lak nenosíte často a nechcete mít na nenalakovaných nehtech skvrnky, určitě tento krok oceníte.

V čem se laky liší od těch z drogerky?

Nutno říct, že tyhle laky, ačkoli neobsahují většinu problémových složek, které bychom našli v konvenčních produktech tohoto typu, vydrží stejně dlouho jako jejich toluenem, formaldehydem a parabeny napuštěná konkurence. Tři dny jsou na nehtech téměř bezchybné, a pak se s drobnými chybkami dají ještě pár dnů nosit.

Jako hezký bonus vnímám to, že mají všechny tyhle laky moc krásný design s dřevěným víčkem, takže si je můžete v klidu vystavit někam na poličku, a to včetně krabičky ve které Vám přijdou. Oproti běžným lakům taky mnohem příjemněji voní, to platí i pro odlakovač, od této značky, jehož formule je bez acetonu. Celý koncept je prostě velmi esteticky propracovaný, což je mi sympatické.

Pokud tedy hledáte kvalitní laky na nehty a zároveň chcete podpořit značku, která se stará o zdraví přírody i svých zákazníků, určitě moc doporučuju právě tyto. Níže přidávám odkazy na všechny produkty, které zmiňuju, můžete si ale samozřejmě vybrat z velkého množství barevných odstínů.

Produkty, které zmiňuju najdete v těchto odkazech:

ČERVENÝ LAK APPLE

KRYCÍ LAK

PODKLADOVÁ BÁZE

ODLAKOVAČ BEZ ACETONU

Doufám, že pro Vás byla tato krátká recenze přínosná, mějte se krásně.

Komentáře
  1. Eliška napsal:

    Povedený článek 🙂

  2. Andrea napsal:

    Ahojky, díky za recenzi, ještě by mě zajímalo, jak dlouho ti lak na nehtech vydrží hezký, když použiješ i ten krycí 🙂 Nikdy mě totiž nebavilo přelakovávat třeba po dvou dnech.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů